Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Īsumā

Piegādes termiņi un noteikumi

Preču piegāde mājās, izmantojot DPD kurjerpastu, Latvijā maksā 3 EUR.

Visas preces parasti tiek piegādātas 3-4 darba dienu laikā.

Vairāk…

Apmaksas veidi:

1. Apmaksa, izmantojot elektronisko norēķinu sistēmu Paysera (izmantojot visu banku, kas darbojas Latvijā, elektroniskās sistēmas);

2. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins);

3. Apmaksa skaidrā naudā, kad kurjers ir piegādājis pasūtījumu;

4. Apmaksa, izmantojot sistēmu Paypal.

Vairāk…

Preces var atdot atpakaļ 14 dienu laikā

Atdot preces atpakaļ vai apmainīt tās pret citām precēm Klients var 14 dienu laikā no preču nodošanas Klientam brīža (termiņš tiek skaitīts no tā brīža, kad Klients vai cita pilnvarota persona paraksta pasūtījuma saņemšanas lapu).

Vairāk…

1. Vispārīgi nosacījumi

Šie preču pirkšanas-pārdošanas noteikumi (turpmāk tekstā – “Noteikumi”) definē kopējos veikala WALLDECO.LV izmantošanas nosacījumus.

Kopā ar Pircēja preču pasūtījumu šie Noteikumi kļūst par līgumu, kas noslēgts starp Pircēju un Pārdevēju, un ir juridiski saistošs dokuments abām pusēm. Līgums tiek uzskatīts par noslēgtu, kad Pircējs ir noformējis un veikalam WALLDECO.LV iesniedzis preču pasūtījumu.

Pārdevējam ir tiesības Noteikumus grozīt, labot vai papildināt.

2. Konfidencialitātes politika

Pircējam, kurš grib iegādāties WALLDECO.LV piedāvājamās preces, ir jāiesniedz preču piegādes veikšanai nepieciešamie dati.

Ar šo Pircējs piešķir Pārdevējam tiesības vākt, uzkrāt, sistematizēt, izmantot un kārtot personas datus, kurus tieši vai netieši sniedz Klients, apmeklējot WALLDECO.LV veikalu un izmantojot tā pakalpojumus.

Pircēja sniegtie personas dati tiek kārtoti, ievērojot “Lietuvas Republikas personas datu juridiskās aizsardzības likumā” noteiktās prasības, kā arī citus Lietuvas Republikas tiesību aktus.

3. Pasūtīšanas un apmaksas kārtība

Apmaksa, izmantojot elektronisko norēķinu sistēmu Paysera
Kad veikalā WALLDECO.LV noformēsiet pasūtījumu, pasūtījuma beigās Jūs tiksit novirzīts uz www.paysera.com sistēmu. Šī sistēma ļaus Jums norēķināties, izmantojot visu banku, kas darbojas Latvijā, elektroniskās sistēmas. Caur Paysera veikto apmaksu Jūs redzat uzreiz, tāpēc, norēķinoties šādā veidā, Jūsu pasūtījuma izpildes laiks ir visīsākais.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins)
Kad veikalā WALLDECO.LV noformēsiet pasūtījumu, izvēlieties maksājuma veidu “Bankas pārskaitījums”. Kad Jūs savu pasūtījumu būsiet pilnībā pabeidzis, pa elektronisko pastu saņemsiet detalizētu informāciju par apmaksu. Jūsu pasūtījums tiks saglabāts, līdz tas tiks apmaksāts, taču ne ilgāk kā 5 darba dienas. Ja noteiktajā laikā pasūtījums netiek apmaksāts, rezervācija tiek dzēsta, bet preces nonāk atpakaļ tirdzniecībā.

Apmaksa skaidrā naudā, kad kurjers ir piegādājis pasūtījumu
Kad kurjers ir Jums piegādājis pasūtījumu, Jūs tam samaksājat skaidrā naudā. Vēlams, lai kurjeram maksājamā summa būtu precīza.

Veikalā WALLDECO.LV un noformētajā pasūtījumā preču cenas ir norādītās ar PVN. PVN rēķinu-faktūru Pārdevējs izraksta un Pircējam to nosūta pa elektronisko pastu, kad preces ir izsūtītas.

4. Piegādes termiņi un nosacījumi

WALLDECO.LV apņemas preces Klientam piegādāt ne vēlāk kā 1-7 darba dienu laikā no brīža, kad Klientam ir nosūtīts pasūtījuma izpildes apstiprinājums. Minētais termiņš netiek piemērots gadījumos, kad tapetuparduotuve.lt noliktavā nav vajadzīgo preču, un Klients tiek informēts par tā pasūtīto preču trūkumu.

Ja Pircēja pasūtījumā norādītajā piegādes adresē Pircējs vai saņēmējs tobrīd neatrodas, Pārdevējam ir tiesības preces nodot jebkurai pilngadīgai personai, kura tobrīd atrodas norādītajā piegādes adresē.

Ja Pircējs konstatē, ka piegādātā sūtījuma iepakojums ir bojāts, par to ir nekavējoties jāinformē pa norādītajiem kontaktiem. Ja Pircējs nepārbauda sūtījuma stāvokli un (vai) šajā punktā noteiktajā kārtībā nefiksē datus par sūtījuma bojājumiem, tiek uzskatīts, ka sūtījums ir piegādāts pareizi un nebojāts.

5. Garantijas un preču cenu noteikšana

Walldeco.lv pārdod tikai jaunas un kvalitatīvas preces.

Visas preču cenas tiek norādītas ar PVN, piegādes izmaksas un nodokļi var tikt aprēķināti atsevišķi.

Katras preces īpašības ir izklāstītas preces aprakstā.

Veikalā piedāvātās preces pēc savas krāsas, formas vai citiem parametriem var atšķirties no reālā preces izmēra, formas un krāsas Klienta izmantojamā tehniskā aprīkojuma (monitora) īpatnību dēļ.

6. Preču nodošana atpakaļ

Nodot preces atpakaļ vai apmainīt tās pret citām precēm Klients var 14 dienu laikā no preču iegādes brīža (šis termiņš tiek skaitīts no tā brīža, kad Klients vai cita tā pilnvarota persona paraksta pasūtījuma saņemšanas lapu).

Preču apmaiņa vai nodošana atpakaļ ir iespējama tikai tad, ja šīs preces atbilst šīm prasībām:

- tās nav tikušas izmantotas;
- tās nav bojātas;
- ir saglabātas preču lietošanas īpatnības;
- preču tirdzniecības izskats nav bojāts;
- visos gadījumos, nododot preces atpakaļ, Klientam ir jāiesniedz WALLDECO.LV preču iegādes dokumenti un jāaizpilda:

preču nodošanas forma.

7. Citi nosacījumi

Visi ziņojumi WALLDECO.LV ir jāiesniedz rakstveidā pa e-pastu info@tapetuparduotuve.lt vai pa tālruni +370 655 00866.