Pasūtīšanas un apmaksas kārtība

Apmaksa, izmantojot elektronisko norēķinu sistēmu Paysera
Kad veikalā WALLDECO.LV noformēsiet pasūtījumu, pasūtījuma beigās Jūs tiksit novirzīts uz www.paysera.com sistēmu. Šī sistēma ļaus Jums norēķināties, izmantojot visu banku, kas darbojas Latvijā, elektroniskās sistēmas. Caur Paysera veikto apmaksu Jūs redzat uzreiz, tāpēc, norēķinoties šādā veidā, Jūsu pasūtījuma izpildes laiks ir visīsākais.

Apmaksa, izmantojot elektronisko norēķinu sistēmu Paypal
Kad veikalā WALLDECO.LV noformēsiet pasūtījumu, pasūtījuma beigās Jūs tiksit novirzīts uz www.paypal.com sistēmu.
 
Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins)
Kad veikalā WALLDECO.LV noformēsiet pasūtījumu, izvēlieties maksājuma veidu “Bankas pārskaitījums”. Kad Jūs savu pasūtījumu būsiet pilnībā pabeidzis, pa elektronisko pastu saņemsiet detalizētu informāciju par apmaksu. Jūsu pasūtījums tiks saglabāts, līdz tas tiks apmaksāts, taču ne ilgāk kā 5 darba dienas. Ja noteiktajā laikā pasūtījums netiek apmaksāts, rezervācija tiek dzēsta, bet preces nonāk atpakaļ tirdzniecībā.

Apmaksa skaidrā naudā, kad kurjers ir piegādājis pasūtījumu
Kad kurjers ir Jums piegādājis pasūtījumu, Jūs tam samaksājat skaidrā naudā. Vēlams, lai kurjeram maksājamā summa būtu precīza.
 
Veikalā WALLDECO.LV un noformētajā pasūtījumā preču cenas ir norādītās ar PVN. PVN rēķinu-faktūru Pārdevējs izraksta un Pircējam to nosūta pa elektronisko pastu, kad preces ir izsūtītas.